Фінансове управління

РОЗГЛЯНУТО ПИТАННЯ З ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ТІНЬОВОЇ ЗАЙНЯТОСТІ

Відбулося підведення підсумків діяльності робочої групи з питань легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати найманих працівників за участю представників Путивльської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області, відділення поліції № 2 Конотопського районного відділу ГУНП в Сумській області, Путивльського відділу Конотопської філії Сумського обласного центру зайнятості та структурних підрозділів виконавчого комітету Путивльської міської ради.

16:57:40 13.03.2024

ОГОЛОШЕННЯ

Засідання місцевої конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проєктів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів місцевого бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими в банківських установах, відбудеться 15 березня 2024 року о 10-00 в приміщенні Путивльської міської ради (зала засідань) за адресою: м.Путивль, вул.князя Володимира, 50.

15:41:34 07.03.2024

ТРИВАЄ ПРОФІЛАКТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ТІНЬОВОЇ ЗАЙНЯТОСТІ ТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

На території нашої громади діє робоча група з питань легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати найманих працівників, робота якої спрямована на попередження фактів нелегального використання найманої праці, недопущення оплати праці в «конвертах», отримання заробітної плати в розмірі, меншому за встановлений законодавством мінімальний рівень, а також надання послуг самостійно без реєстрації підприємницької діяльності.

09:39:10 04.03.2024