ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ БІЗНЕСУ

Дата: 21.09.2023 09:31

На виконання засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України, листа Сумської обласної державної адміністрації, Путивльська міська рада звертається до власників бізнесу на території міста та сіл громади з проханням, за наявності, можливостей, розгорнути та забезпечити функціонування з 1 жовтня 2023 року стаціонарних пунктів незламності відповідального бізнесу (функціонування за рахунок бізнесу), де буде можливість зігрітися, підзарядити пристрої, попити води, чаю, кави безоплатно тощо.

У разі зацікавленості відповідних осіб звертатися до відділу доходів та економічного розвитку фінансового управління виконавчого комітету Путивльської міської ради або за телефоном (05442) 5 41 74.