Фінансове управління

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА АГРАРІЇВ – 2024

У 2024 році в рамках бюджетної підтримки Світового банку планується пряма фінансова підтримка найбільш вразливої групи агропідприємств - невеликих фермерських господарств, які обробляють до 120 гектарів землі.

11:39:23 08.12.2023

ШАНОВНІ ПАНІ ТА ПАНОВЕ

Українська мережа сільського розвитку запрошує Вас взяти участь у Міжнародному Форумі «МАЛІ ВИРОБНИКИ НА СТОРОЖІ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ: Декларація ООН про права селян та інших людей, які працюють у сільській місцевості». Форум відбудеться у гібридному форматі (оф-лайн/он-лайн) 12 грудня цього року у м. Київ за участі селян, фермерів, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, науковців, громадськості.

14:33:54 05.12.2023

ФІНАНСОВА ДОПОМОГА ВІД МІЖНАРОДНОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ MERCY CORPS

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps спільно з партнером асоціація «Ягідництво України» продовжує реалізацію програми підтримки економічної стійкості України, яка допоможе дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну/фермерську діяльність, а також зменшити негативні наслідки війни для фермерських підприємств та вплине на розвиток сільського господарства.

17:03:17 30.11.2023

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА АГРАРІЇВ У 2023 ТА 2024 РОКАХ

За повідомленням Міністерства аграрної політики та продовольства України в проєкті Державного бюджету на 2024 рік передбачено наступні напрями видатків для підтримки аграріїв:

14:04:41 10.11.2023

ВИРОБНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТА ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ КОНОТОПЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕСВІТНІЙ ПРОДОВОЛЬЧІЙ ВИСТАВЦІ

Японська організація зовнішньої торгівлі (JETRO), у координації з Посольством України в Японії та Державною Установою «Офіс з підприємництва та експорту» оголошено набір українських компаній для представлення власної продукції в українському павільйоні на всесвітній продовольчій виставці FOODEX JAPAN 2024, яка відбудеться з 5 по 8 березня 2024 року у місті Токіо (Японія). Про це інформує Конотопська районна державна адміністрація.

13:52:25 25.10.2023

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ І ІНШИХ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє про те, що 17.10.2023 о 14:00 пройде обласний онлайн-семінар на тему «Щодо маркування харчових продуктів» згідно з затвердженою програмою обласного онлайн-семінару.

15:46:38 12.10.2023