Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

БУСТЕРНА ДОЗА ВКРАЙ ВАЖЛИВА

У Путивльській громаді триває роз'яснювальна робота щодо важливості щеплення третьою (бустерною) дозою вакцини.

17:09:37 01.02.2022

ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ГРОМАДСЬКИХ ТА БЛАГОДІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

За ініціативи депутатів Сумської обласної ради було засновано Благодійну організацію «Благодійний фонд «Здоров’я Сумщини». У рамках благодійного проєкту проводиться збір  коштів на проведення масштабного капітального ремонту приміщення Сумського обласного онкологічного диспансеру, придбання сучасного лінійного прискорювача для лікування онкологічних хворих та створення умов для його встановлення – облаштування спеціального бункера.

14:44:02 26.01.2022

ВІТАЛИ З 90-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ БАРДАКОВУ ГАННУ ІВАНІВНУ

Слова вдячності за багаторічну плідну працю, цілеспрямованість та відданість справі від Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА передала начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Віта ВАЛЬКОВА.

15:48:10 20.01.2022

РІК РОБОТИ ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Одним з основних напрямів його діяльності є реалізація Програми соціального захисту окремих категорій населення Путивльської громади, згідно якої у 2021 році надані додаткові пільги та матеріальна допомога мешканцям громади на загальну суму 1,7 млн. грн.

14:13:17 10.01.2022

ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ДОСТУПНІ ЛІКІ»

У квітні 2017 року Уряд розпочав програму "Доступні ліки". Пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом II типу можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою.

16:29:53 05.01.2022

ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ, ГРОМАДСЬКИХ ТА РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ: ОГОЛОШЕНО КОНКУРС «БУДУЄМО КРАЇНУ БЕЗ БАР’ЄРІВ РАЗОМ!»

З 10 грудня по 8 лютого Міністерство соцполітики України проводить конкурс на кращий соціальний проект чи ініціативу. Запрошуємо громадські, профспілкові, релігійні організації Путивльської громади взяти участь у проекті.

16:10:50 05.01.2022