Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

4 березня продовжено роботу по збору теплих речей, продуктів харчування, медикаментів, перев’язувального матеріалу та засобів особистої гігієни.

14:10:10 04.03.2022

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Штаб гуманітарної допомоги, у першу чергу, надає продукти харчування, ліки, одяг людям, які опинились у дуже скрутних життєвих обставинах, сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю, багатодітним сім’ям, людям з інвалідністю. Це ті люди, яким більше нема до кого звернутися за допомогою, які не можуть з різних причин забезпечити належне утримання своїх рідних.

15:21:50 01.03.2022

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

Протягом 1 березня активно здійснювався збір теплих речей, продуктів харчування, медикаментів, перев’язувального матеріалу. До збору допомоги залучені мешканці як міста, так і сіл, приватні підприємці.

15:21:40 01.03.2022

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

Сьогодні, 27 лютого, розпочато збір продуктів харчування, ліків та теплого одягу для вразливих груп населення. Дякуємо всім, хто вже долучився до збору.

11:38:16 28.02.2022

СТОСОВНО РОБОТИ АПТЕЧНИХ ПУНКТІВ

За оперативними даними станом на 9 ранку 27 лютого в аптеках міста поки ще наявні жарознижуючі, знеболювальні, протизапальні, антисептичні та заспокійливі лікарські засоби.

12:10:09 27.02.2022

У М.ПУТИВЛЬ РОЗПОЧАЛИ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА КОВІД

14 лютого надійшов наказ № 117 від 10.02.22 року за підписом в. о. начальника управління охорони здоров'я Сумської ОДА "Про відкриття закладу для госпіталізації пацієнтів зі встановленим діагнозом та підозрою на гостру респіраторну хворобу COVID-19 - комунального некомерційного підприємства "Путивльська міська лікарня" Путивльської міської ради.

15:03:56 15.02.2022

БУСТЕРНА ДОЗА ВКРАЙ ВАЖЛИВА

У Путивльській громаді триває роз'яснювальна робота щодо важливості щеплення третьою (бустерною) дозою вакцини.

17:09:37 01.02.2022