СЬОГОДНІ РОЗБИВАЄМО МІФ ПРО ЗНЕБОЛЮВАЛЬНЕ ДЛЯ ОНКОПАЦІЄНТІВ

Дата: 14.11.2023 10:50

Часто кажуть, що онкопацієнти можуть отримати знеболювальне лише за гроші Це не зовсім так.

Онкопацієнти можуть отримати знеболювальні безоплатно. Програма “Доступні ліки” включає шість препаратів морфіну в таблетках, з них чотири — абсолютно безоплатні. Два — з доплатою.

Щоб почати отримувати ці ліки, потрібно:

Звернутися до лікаря первинної медичної допомоги. Лікар при наявності паліативного статусу встановить діагноз хронічний біль і створить електронний рецепт.

З електронним рецептом звернутися до аптеки, яка має договір з НСЗУ.

Отримати знеболювальні препарати безоплатно або з частковою доплатою.

Знайти найближчу аптеку, яка відпускає ліки та медпрепарати за програмою реімбурсації, можна за телефоном контакт-центру НСЗУ 16-77.

Або за допомогою дашборда на сайті НСЗУ під назвою “Електронна карта місць відпуску лікарських засобів за еРецептом”.

Більше про те, як отримати лікарські засоби для знеболення та надання паліативної допомоги за програмою реімбурсації читайте на сайті НСЗУ: https://bit.ly/3FRqyOv