Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДІТЯМ

За пропозицією Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА до Дня захисту Гуманітарний штаб Путивльської громади сформував продовольчі набори з сиру та солодощів.

11:12:50 24.05.2022

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

20 травня продовжилася видача державних продовольчих наборів. За день їх отримали 30 жителів пільгових категорій, а саме - сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю та дітей-сиріт, багатодітні та малозабезпечені сім’ї, внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю та особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні і не отримують виплати або мають право на її виплату в мінімальному розмірі (1000 грн.).

16:43:39 20.05.2022

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

19 травня продовжилася видача державних продовольчих наборів. За день їх отримали 39 мешканців пільгових категорій, а саме - сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю та дітей-сиріт, багатодітні та малозабезпечені сім’ї, внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю та особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні і не отримують виплати або мають право на її виплату в мінімальному розмірі (1000 грн.).

16:03:21 19.05.2022

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

18 травня продовжилася видача державних продовольчих наборів. За день їх отримали 60 мешканців пільгових категорій, а саме - сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю та дітей-сиріт, багатодітні та малозабезпечені сім’ї, внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю та особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні і не отримують виплати або мають право на її виплату в мінімальному розмірі (1000 грн.).

17:03:42 18.05.2022

УРЯД ЗАБЕЗПЕЧИВ МОЖЛИВІСТЬ ПОШИРИТИ ДОДАТКОВІ ВИПЛАТИ ВІД МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ НА МЕШКАНЦІВ ТЕРИТОРІЙ, ЯКІ ОКУПОВАНІ, ДЕОКУПОВАНІ АБО ЗНАХОДЯТЬСЯ В ЗОНІ АКТИВНИХ БОЙОВИХ ДІЙ

Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України повідомила, що Уряд ухвалив розроблене Мінсоцполітики рішення, яке забезпечує можливість поширити додаткові виплати від міжнародних організацій на мешканців територій, які окуповані, деокуповані або знаходяться в зоні активних бойових дій.

14:42:30 18.05.2022

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

16 травня продовжилася видача державних продовольчих наборів. За день їх отримали 87 мешканців пільгових категорій, а саме - сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю, дітей-сиріт, багатодітні та малозабезпечені сім`ї, внутрішньо переміщені особи та люди з інвалідністю.

14:56:49 16.05.2022

МОЗ ЗАПУСТИЛО РЕЄСТР, ДЕ ЗБИРАЄ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАЗНАЛИ ФІЗИЧНИХ ТА/ЧИ ПСИХОЛОГІЧНИХ ТРАВМУВАНЬ ВНАСЛІДОК ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ АБО ЯКІ НЕ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ НЕОБХІДНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ

Зібрана інформація далі передаватиметься до Офіс Президента України та спеціального фонду, які надаватимуть фінансову допомогу батькам або опікунам для лікування чи реабілітації дитини.

15:32:20 14.05.2022

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

13 травня продовжилася видача державних продовольчих наборів. За день їх отримали 217 мешканців пільгових категорій, а саме - сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю, дітей-сиріт, багатодітні та малозабезпечені сім'ї, внутрішньо переміщені особи та люди з інвалідністю.

17:06:06 13.05.2022

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

Протягом 12 травня продовжилася видача державних продовольчих наборів. За день їх отримали 411 мешканців пільгових категорій, а саме - сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю, дітей-сиріт, багатодітні та малозабезпечені сім'ї, внутрішньо переміщені особи та люди з інвалідністю.

17:09:27 12.05.2022