Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

ШАНОВНІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня медичного працівника, і дозвольте подякувати вам за щоденну виснажливу працю — невпинну боротьбу за здоров’я та життя людини.

08:45:28 20.06.2021

ДЕНЬ БАТЬКА

Оскільки в Україні святкують День матері, то виникає логічне питання – коли ж своє ’’професійне’’ свято відзначатимуть чоловіки - батьки. День батька - свято присвячене татусям. Воно менш відоме, ніж, наприклад, День матері, але все ж відзначається у багатьох країнах. Офіційно це свято в Україні почали святкувати зовсім нещодавно - з 2019 року. Цього року всіх татусів України можна сміливо привітати 20 червня.

08:16:51 20.06.2021

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.). Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

08:05:05 15.05.2021

У МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ НОВЕ ОБЛАДНАННЯ

З метою покращання надання медичної допомоги мешканцям Путивльської громади адміністрацією комунального некомерційного підприємства «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради  з початку року були  придбані стоматологічна установка, два кисневі концентратори, імуноферментний аналізатор (для визначення імуноглобулінів (антитіл) до різних захворювань, у тому числі, до COVID- 19) та дефібрилятор  на загальну суму 429,2 тис. грн. Ще два кисневі концентратори – це благодійна допомога від Нової пошти.

09:49:17 13.05.2021