ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ СУМЩИНИ СПЛАТИЛИ ПОНАД 2 МЛРД ГРН ПДВ

Дата: 19.11.2021 15:27

За період січня-жовтня  2021 року  платники Сумщини спрямували до Державного бюджету України  2 195,5  млн грн податку на додану вартість, інформує засоби масової інформації начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія Кіяшко.

За її словами - у порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження податку до бюджету зросли на 522,9 млн гривень.

«Приємно зазначити, що рівень добровільної сплати податку на додану вартість зріс, що свідчить про сумлінність виконання своїх обов’язків більшістю платників. Цьому сприяло підвищення рівня податкової культури платників та  застосування нових методів адміністрування ПДВ» - повідомила головний податківець Сумської області.