ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 16.11.2021 14:14

переліки боржників
юридичних та фізичних осіб в розрізі територіальних громад та платежів станом на 01.11.2021

У разі непогашення чи накопичення суми боргу, посадовими особами Головного управління ДПС у Сумській області будуть вжиті заходи щодо примусового стягнення боргу, опису майна в податкову заставу, блокування розрахункових рахунків, відкритих боржниками в банківських установах, направлення звернень щодо заборони виїзду за кордон.

Звертаємо увагу, що Головне управління ДПС у Сумській області у відповідності до вимог Закону України від 01.06.2010 року № 2297-VI «Про захист персональних даних» не може повідомляти інформацію про боржників, яка належить до персональних даних (РНОКПП, адреса тощо), та надає інформацію лише знеособлену та таку, яка є публічною.