ВОЄННИЙ ЧАС ВИМАГАЄ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ТА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ

Дата: 03.08.2023 14:54

На сьогоднішній сесії депутатами прийнято декілька нагальних питань, зокрема зміцнення територіальної оборони та  підтримка військових.

Пленарне засідання зі зрозумілих причин відбувалося в закритому форматі.

Внесено зміни до бюджету громади та до профільних програм. «Приємно, що наш  головний фінансовий план  з початку року йде "з плюсом". Ми за власні кошти суттєво зменшили рівень  незабезпечення освітньої субвенції, який міг негативно позначитися на заробітних платах освітян. І хоча проблеми в цій сфері ще залишаються, упевнений, що спільно ми їх подолаємо», - акцентував Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК під час обговорення питань порядку денного.

Самостійні структурні підрозділи відзвітували про виконання основних програм діяльності за І півріччя.

Приємна новація -  розширення категорій фінансової підтримки обдарованої учнівської молоді.

До встановлених раніше іменних щомісячних стипендій учням додали грошові виплати переможцям олімпіад, конкурсів, випускникам шкіл, які отримали 200 балів при складанні НМТ, і, що важливо, викладачам, які їх підготували.

«Сподіваюсь, це буде стимулом для здобуття успіхів дітьми громади», - зазначив Костянтин Миколайович.

Також увагу приділили роботі комунальних підприємств, діяльність яких спрямована на благоустрій громади. Прийняті заходи з фінансової підтримки та розширення деяких сфер їхньої діяльності.

Здійснили визначення меж Майдану Перемоги, відділивши стадіон в окремий об'єкт відповідно до чинного законодавства.

Вирішили ряд земельних питань за заявами жителів громади.

Міський голова подякував депутатам за злагоджену роботу.

Разом ми сильні!