СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ – 85 РОКІВ

Дата: 10.01.2024 16:21

Сумщина – невід’ємна складова літописної та сучасної України. Це край видатних людей, історичних подій, чудових краєвидів і збережених архітектурних і природних пам’яток, творчих і спортивних досягнень. Але найбільш славна Сумщина своїми людьми, які будували міста й села, вирощували й вирощують хліб, співали сердечні пісні та мужньо захищали та продовжують захищати рідну Батьківщину. Сумщина – це героїчна історія козацтва, Гетьманщини, а сьогодні вона є могутнім північним форпостом, який закрив собою Україну.

У цьому році в Сумщини ювілейна дата – 85 років із дня її заснування. З плином часу змінювався адміністративно-територіальний устрій Сумської області. Так, якщо подивитися на карту 1954 року, то ми побачимо 31 район, на карті 1959 року – 23, на карті 1987 року – 18, а на карті 2020 року – 5.