ЩОБ БДЖІЛ ВОДИТИ, ТРЕБА ЇХ СЕРЦЕМ ЛЮБИТИ!

Дата: 19.08.2022 15:26

Сьогодні, 19 серпня, в Україні відзначають День пасічника. Професійне свято бджолярів в Україні почали відзначати з 1997 року відповідно до Указу Президента України № 815/97. Саме в цей час бджолярі починають підготовлення вуликів до зими. А ще день співпадає з Яблучним Спасом, коли в храмах освячують яблука та мед. Мед продукт вічності. Він має один з найвищих показників дати зберігання серед харчових продуктів. Уявіть, знайдений в гробницях фараона, запечатаний в глечиках мед, до цього часу залишається їстівним і придатним для вживання. Наша країна входить у п'ятірку найбільших світових виробників меду.  Відомо, що кожна сьома тонна світового меду – українська.  Робота пасічника це кропітка і важка праця, що вимагає пильної уваги й турботи про бджіл.

Бібліотека щорічно  для пасічників передплачує журнал  «Бджоляр», який надає  практичні поради щодо утримання пасіки і використання сучасних технологій на промислових і присадибних пасіках. Тож зі святом Вас! Нехай ваші смугасті сім’ї будуть дружними, менше рояться та добре зимують.