Я — СПІВАК, Я — АРТИСТ

Дата: 17.08.2022 15:45

Легендарний український співак, фронтмен гурту "Скрябін" Кузьма Скрябін сьогодні міг би відзначати свій 54-й день народження. Але  життя артиста  трагічно обірвалося у 2015 році.

Усі ми знаємо його, як талановитого українського співака і композитора, музиканта і  телеведучого. По собі він залишив багато своїх авторських пісень і прозових творів, тематика яких дуже й дуже різноманітна. Улюбленим хітом молоді ц усіх нас є його пісня «Мам», яку ми дуже часто наспівуємо, згадуючи про своїх мам.

А щоб познайомитися зі Скрябіним-письменником наша бібліотека із фондів пропонує декілька його прозових творів. Він писав про радянську армію, цікаві спогади з життя, про любов, родину й друзів.  Тож бібліотека чекає на вас.