Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ПІДТРИМАЙ ЗСУ

Працівники бібліотеки підтримують  ініціативу  міської ради і продовжують приймати участь в акції «Путивльщина в підтримку ЗСУ». Я  дякую  працівникам бібліотеки, нашим читачам, а також батькам наших маленьких читачів, які прийняли участь в організації виставки-продажу та прийняли участь в  майстер-класі  з плетіння захисної сітки для ЗСУ.

14:16:58 08.08.2022

НАЙАКТИВНІШІ ЧИТАЧІ ТИЖНЯ

В нашій бібліотеці з'явилася нова цікава рубрика «Найактивніший читач тижня». Тут ми будемо відзначати дітей, які активно приймали участь в житті бібліотеки на протязі тижня. Вже є перші переможці!

14:14:01 08.08.2022

ПУТИВЛЬЩИНА В ПІДТРИМКУ ЗСУ

Не змінюємо традицій і продовжуємо благодійні мистецькі вихідні на підтримку наших воїнів-земляків.

08:34:50 08.08.2022

ПУТИВЛЬЩИНА НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Продовжуємо підтримувати та допомагати бійцям-путивлянам, які в ці нелегкі часи боронять рідну країну.

14:54:20 05.08.2022

ПІДТРИМАЙ ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ

Шановні земляки!  Запрошуємо вас в неділю підтримати благодійну  акцію    «Путивльщина в підтримку ЗСУ», яка  буде проводитись   в центрі міста. В програмі:  концерт художньої самодіяльності,  виставка-продаж    робіт  вишитих бісером та нитками, рукодільних прикрас для жінок та дітей, виробів дитячого рукоділля,  в`язаних виробів, кімнатних квітів, сільськогосподарської продукції  тощо.  Будуть проведені майстер-класи  по виготовленню прикрас та плетінню сіток для ЗСУ.

14:04:27 05.08.2022

НА ЕКСКУРСІЮ ДО ДОРОСЛОЇ БІБЛІОТЕКИ

Маленькі «пізнайки» завітали до читального залу бібліотеки для дорослих. Тут їх вразили «серйозні» книжкові виставки, загадкові  книги,

14:03:15 05.08.2022

ПІДТРИМАЙ ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ

У бібліотеці триває благодійна виставка-розпродаж  «Краса заради миру». Тут можна не лише подивитися картини,  вироби рукоділля, квіти,  але й купити їх. Сьогодні виставка поповнилася новою роботою від  Альони   Мальченко.

13:18:41 04.08.2022

СВІТЛИЙ ГЕНІЙ УКРАЇНСЬКОГО ТЕАТРУ

Сьогодні  в далекому 1854 році  на Чернігівщині  народилася Марія Костянтинівна Заньковецька. Вона була окрасою національної  сцени, зіркою в театральному просторі на зламі XIX-XX ст.,увійшла в історію театру як  видатна українська трагедійна актриса, що у створюваних сценічних образах уособлювала символ української жінки.

13:09:30 04.08.2022