Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ПУТИВЛЬЩИНА В ПІДТРИМКУ ЗСУ

За ініціативи Путивльської міської ради була створена ініціативна група, яка займається адресної допомогою путивльським воїнам, що боронять країну в лавах ЗСУ.

15:11:25 22.07.2022

ЦЕЙ ДЕНЬ В ІСТОРІЇ

203 роки тому, 22 липня 1819 р. на сцені Полтавського театру відбулася прем’єра п’єси Івана Котляревського ?Наталка Полтавка?.

10:05:22 22.07.2022

БОГЕМНИЙ, СТИЛЬНИЙ, ЕПАТАЖНИЙ…

Сьогодні 140 років тому народився Дави Давидович Бурлюк — художник-футурист з Лебединщини, поет, теоретик мистецтва, літературний і художній критик, видавець. Один із чільних творців українського модернізму початку ХХ століття. Відомий як лідер вітчизняного футуризму. Давид Бурлюк, який походив із давнього козацького роду, більшість свого життя провів за межами України, але марив нею, у своїй творчості завжди звертався до неї і наприкінці свого життя стверджував: „Україна в моїй особі має найвірнішого сина“. Література з фондів нашої бібліотеки допоможе ближче ознайомитись з цією неординарною особистістю.

15:20:27 21.07.2022

ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ВЕБ-ПОРТАЛ ДЛЯ ЗБОРУ ПОЖЕРТВ НА ПІДТРИМКУ НАШОЇ ДЕРЖАВИ

У рамках національної платформи «UNITED 24» - «єдиного вікна» для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян  з метою підтримки України, зокрема, за такими напрямками, як: допомога Збройним Силам України, гуманітарна, медична допомога і допомога дітям, відновлення інфраструктури, цифрова та інформаційна протидія збройній агресії, Міністерством цифрової трансформації України створено Єдиний державний веб-портал для збору пожертв на підтримку нашої держави.

15:26:56 20.07.2022

СТОП ЛІНГВОЦИД