МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ У ТВОЇХ РУКАХ

Дата: 24.10.2022 08:25

Що є найціннішим скарбом у світі? Золото? Діаманти? НІ!

Найціннішим скарбом людства й України зокрема є діти. Саме вони у своїх руках тримають ключі від нашого незалежного та великого майбутнього.

На жаль, сьогодення українських дітей є зовсім нерадісним: війна, соціальна та економічна незахищеність призводять до того, що діти досить швидко пізнають недосконалість світу, втрачають своє дитинство.

Тому ми, дорослі, повинні захистити їх - нашу надію та майбутнє нації.

І хто як не ЗСУ краще за всіх захистять нас та наших дітей.

23 жовтня відбулася приємна подія. Від наших захисників, зокрема від 33 окремого стрілецького батальйону під командуванням полковника Юрія Михайловича Максиміва для учнів, які найкраще склали НМТ та для дітей незахищених верств населення громади були вручені гаджети для навчання, у вигляді планшетів, телефонів та ноутбуків.

Як наголосив командир 33 ОСБ: «Хто вчиться й працює, той матиме щастя».

Наша Україна вільна, сильна та незалежна обов’язково матиме щастя у вигляді найкращого цвіту нації - наших діток, які завзято навчаються задля її процвітання.

А хлопці зі ЗСУ зроблять усе, щоб наші діти прославляли ВІЛЬНУ, МИРНУ Й НЕЗАЛЕЖНУ УКРАЇНУ.