12 АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ ПУТИВЛЬЩИНИ УСПІШНО ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ «НАРОДНИХ»

Дата: 15.12.2022 15:40

Народний аматорський вокальний ансамбль народної пісні «Старушки-веселушки та дідочки-парубочки» Комунального закладу «Путивльський будинок культури», керівник – Сітовський Василь Трифонович.

Народний аматорський вокальний ансамбль «Барви» Комунального закладу «Путивльський будинок культури» Путивльської міської ради Сумської області, керівник – Пустовойтова Світлана Миколаївна.

Народний аматорський вокальний ансамбль «Надія» Комунального закладу «Путивльський будинок культури» Путивльської міської ради Сумської області, керівник – Сахарова Ірина Леонідівна.

Народний аматорський хоровий колектив «Ветеран» Комунального закладу «Путивльський будинок культури» Путивльської міської ради Сумської області, керівник – Сахарова Ірина Леонідівна.

Народний аматорський вокальний ансамбль «Сіверяни» Комунального закладу «Путивльський будинок культури» Путивльської міської ради Сумської області, керівник - Лавренко Петро Григорович.

Народний аматорський вокальний ансамбль народної пісні «Не горюй» Комунального закладу «Путивльський будинок культури» Путивльської міської ради Сумської області, керівник - Свердліков Микола Іванович.

Зразковий аматорський хоровий колектив Комунального закладу «Путивльський будинок культури» Путивльської міської ради Сумської області, керівник – заслужений працівник культури України Черв’яцова Олена Тимофіївна.

Народний аматорський ансамбль танцю «Орхідея» Комунального закладу «Путивльський будинок культури» Путивльської міської ради Сумської області, керівник – Харченко Олексій Сергійович.

Народний аматорський театр Комунального закладу «Путивльський будинок культури» Путивльської міської ради Сумської області, керівник - Сичевська Тетяна Миколаївна.

Народний аматорський фольклорний колектив «Ярославна» Комунального закладу «Путивльський будинок культури» Путивльської міської ради Сумської області, керівник– заслужений працівник культури України Черв’яцова Олена Тимофіївна.

Народний аматорський вокальний ансамбль «Журавонька» Скуносівського сільського клубу, керівник – Дюхіна Наталія Миколаївна.

Народний аматорський фольклорний колектив «Бєрюшок» Руднєвського сільського будинку культури, Керівник – Зима Юлія В’ячеславівна.

Зичимо колективам подальших творчих успіхів та натхнення.

До нових перемог.