ФАРБИ ЖИТТЯ

Дата: 17.05.2023 13:15

Напередодні Міжнародного дня музеїв у Державному історико-культурному заповіднику у м.Путивлі відбулося урочисте відкриття художньої виставки «Фарби життя». На виставці представлено 27 робіт 14 художників – членів Сумської обласної організації Національної Спілки художників України.

Серед них Народні художники України: Гапоченко І.І., Чередниченко О.М., Садовський О.В. та Заслужені художники України: Василевський І.Е., Жулінський М.В.

На відкритті були присутні Голова обласної організації Національної Спілки художників України, Народний художник України Гапоченко Іван Іванович та Заслужений художник України Василевський Ігор Едуардович.

Усі присутні високо оцінили представлену виставку, її стильове та жанрове розмаїття. Присутні побажали авторам творчої наснаги, миру та злагоди. Було підкреслено, що й під час війни музи не повинні мовчати.