МИ БУДУЄМО ПОТУЖНИЙ ТИЛ

Дата: 15.05.2023 08:02

Від початку російської агресії, що триває вже більше року, військові Збройних Сил України ризикують життям, захищають країну й наш з вами спокій. Підтримати ЗСУ в цей тяжкий період - наше найголовніше завдання.

Укотре Путивльською міською радою проведена масштабна акція «Путивльщина в підтримку ЗСУ», завдяки якій зібрано 16,5 тисяч гривень, котрі будуть спрямовані на потреби військовослужбовців Путивльщини, що стоять на перших лініях фронту й захищають нашу державу.

Путивльська міська рада висловлює велику вдячність усім жителям громади за активну участь у благодійній патріотичній акції.

Дякуємо всім бійцям, які стоять на захисті суверенітету та цілісності Української держави.

Серцем і душею ми з вами.

Разом до перемоги.

Усе буде Україна.