ЧЕРГОВІ ПЕРЕМОГИ

Дата: 17.05.2023 13:31

Мистецтво є інструментом, який сприяє формуванню національної ідентичності, допомагає показати світу нашу культуру, традиції, історію та спадщину, передає цінності наступним поколінням.

«Мистецтво для Батьківщини» - під такою назвою нещодавно в Києві відбувся Всеукраїнський патріотичний багатожанровий конкурс мистецтв.

У номінації «Інструментальне мистецтво. Фортепіано» взяли участь учениці Путивльської дитячої музичної школи.

За результатами конкурсу Лариса Красовська (3 кл.) стала Лауреатом ІІ премії, а Оксана Смолянінова (2 кл.) – Лауреатом І премії.

Вітаємо дівчат та їх викладача С.А.Дадикіну з успішним виступом на цьому мистецькому заході та зичимо подальшого творчого й виконавського зростання.