Держпродспоживслужба інформує

ПРОФІЛАКТИКА ДИЗЕНТИРІЇ

Дизентерія -  інфекційне захворювання, що характеризується диспепсичними розладами (проносом, блювотою, зневодненням), переважними ознаками ураження товстої кишки і загальної інтоксикації організму.

16:23:26 18.07.2022

ЩОДО ЗДІЙСНЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТВАРИН!

Шановні власники тварин, відповідно до вимог Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин», «Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби та Порядку оформлення і видачі паспорта великої рогатої худоби», «Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз» -  ідентифікації та реєстрації підлягають усі тварини, які перебувають, розводяться або утримуються на території України.

10:23:39 24.01.2022

ЩОДО ВЗАЄМОДІЇ ТА СПІВПРАЦІ

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області відповідно до покладених на нього завдань забезпечує реалізацію державної політики, а саме:

15:58:04 05.01.2022

ПЕРОРАЛЬНА ІМУНІЗАЦІЯ

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє, що буде проведено осінню кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин за допомогою авіатранспорту.

11:34:23 20.08.2021