ВІТАННЯ, ЗВЕРНЕННЯ

СЬОГОДНІ ВСЯ УКРАЇНА ВШАНОВУЄ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ, ЯКІ ПОЖЕРТВУВАЛИ НАЙЦІННІШИМ ЗАРАДИ ВІЛЬНОГО Й ДЕМОКРАТИЧНОГО МАЙБУТНЬОГО

Нинішнє покоління українців продемонструвало активність і небайдужість до подальшої долі своєї країни. За підтримки патріотично налаштованих жителів України вистояв Майдан і відбулася Революція Гідності.

08:26:18 20.02.2023

НЕБЕСНА CОТНЯ

Учасників Революції Гідності, які загинули від рук силовиків і їхніх найманців, у народі та зі сцени Майдану назвали Небесною Сотнею.

08:19:07 20.02.2023

ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ

19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України.

08:05:32 19.02.2023

«НЕБЕСНА СОТНЯ – ПЕРШІ ГЕРОЇ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ»

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України силовики, керуючись наказами тодішньої проросійської влади, вбили 48 учасників Революції Гідності. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

08:20:29 17.02.2023

«БІЙ ЗА МАЙБУТНЄ». ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

08:26:04 29.01.2023

27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. Цього дня в 1945 році війська 1-го українського фронту ввійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

08:58:39 27.01.2023