ВІТАННЯ, ЗВЕРНЕННЯ

ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ УСІХ ПРАЦІВНИКІВ І ВЕТЕРАНІВ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА - ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

Професіонали, які стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, справедливо заслуговують глибокої поваги й високого авторитету. Особливо зараз, в умовах повномасштабного вторгнення російської федерації,  коли наша екологія знаходиться під загрозою.

08:03:27 17.09.2023

ВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ДІЛЬНИЦІ АТ «СУМИГАЗ» З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК подякував представникам галузі за те, що в перші місяці війни продовжували свою роботу, залишалися на місцях, працювали над ліквідацією пошкоджень газопроводів.

08:42:29 10.09.2023

ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ БУДІВЕЛЬНИКІВ

Покликання представників будівельної галузі – творити, дарувати людям затишок і комфорт. А в сучасних реаліях війни будівельники нашої країни для цього роблять усе надможливе.

08:59:55 13.08.2023

МОЛОДІ! СИЛЬНІ! НЕЗАЛЕЖНІ!

12 серпня — Міжнародний день молоді. Україна вже вдруге святкує це свято разом з іншими країнами Європи.

08:49:19 12.08.2023