ВІТАННЯ, ЗВЕРНЕННЯ

81-ШІ РОКОВИНИ ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУ

29 вересня 2022 року виповнюються 81-ші роковини від початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва в 1941-1943 роках.

08:02:09 29.09.2022

СЬОГОДНІ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Це не просто свято, а вшанування подвигу українського народу у визвольній боротьбі проти нацистської навали в роки Другої світової війни, що стало одними з ключових факторів перемоги над окупантами.

08:02:37 22.09.2022

СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЛІСУ ВІДЗНАЧАЮТЬ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Ця благородна праця виплекана багатьма поколіннями українських лісівників, вона спрямована на примноження й раціональне використання лісових багатств нашої держави та користується заслуженою шаною всього народу.

08:43:54 18.09.2022

ВІТАЄМО РЯТІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Ми звикли, що рятувальник - це людина, яка захищає населення від вогню або проводить аварійно-рятувальні операції. Але сьогодні, у сучасних реаліях війни, рятівники стали незламними та незамінними янголами-охоронцями всієї нашої країни, завдяки їх невтомній праці врятовано з-під завалів та вогню тисячі українських життів.

08:08:32 17.09.2022

ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

У складний час для країни, завдяки працівникам нафтопереробної промисловості, в наших домівках зберігається тепло й затишок, а споживачі стабільно забезпечені природним газом.

09:27:40 11.09.2022

СЬОГОДНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО НОТАРІУСИ

У складні, воєнні часи для держави нотаріальна спільнота відповідально виконує свої функції у сфері забезпечення конституційного принципу верховенства права, додержання законності, захисту суспільних та державних інтересів, прав і свобод людини, що вимагає неабиякої витримки.

14:00:23 02.09.2022

ДОРОГІ УЧНІ, СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА БАТЬКИ

Вітаю всіх з початком нового навчального року та Днем знань. На жаль, у 2022 році це світле й радісне свято проходить у воєнний час. Вірю, що найближчим часом усе зміниться на краще.

11:42:45 01.09.2022