ВІТАННЯ, ЗВЕРНЕННЯ

ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Ваша професія є особливою, адже саме ви покликані дарувати радість і наповнювати наш світ високими й світлими почуттями. Завдяки вам, ми відкриваємо для себе нові горизонти прекрасного, безцінні духовні скарби нашого народу, що з глибини віків від пращурів із покоління в покоління передавалися нащадкам.

08:12:02 09.11.2023

СЬОГОДНІ ДЕНЬ НАШОГО РІДНОГО МІСТА ПУТИВЛЬ

Другий рік ми живемо в умовах повномасштабного вторгнення  російської федерації. Зі зрозумілих причин, святкування не відбуватиметься. Та випробування воєнного часу зробили нас ще сильнішими.

10:52:35 03.10.2023

ПРО НЕБЕЗПЕКУ СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ ТРАВИ ТА ІНШИХ РОСЛИННИХ ЗАЛИШКІВ

Щорічно, з приходом осені в містах і селах, на полях і сіножатях, на пагорбах і вздовж доріг рухаються вогняні «фронти», які знищують на своєму шляху все живе. Відтак пожежно-рятувальні підрозділи м.Путивль усе частіше залучаються до ліквідації пожеж у екосистемах.

15:13:16 02.10.2023