ВІТАННЯ, ЗВЕРНЕННЯ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ, ВІТАЄМО ВАС ЗІ СВЯТКОВОЮ ДАТОЮ – ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Українське державотворення має понад тисячолітню традицію, витоками якого була Київська Русь, де Київ став центром політичного тяжіння та культурного піднесення.

08:47:30 28.07.2023

СЬОГОДНІ НАША ДЕРЖАВА СВЯТКУЄ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО МИРОТВОРЦЯ

Метою цього дня є  вшанування мужності й звитяги, зразкового виконання службових обов’язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій ООН, ОБСЄ і НАТО та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

08:42:01 15.07.2023

4 ЧЕРВНЯ ВШАНОВУЄМО ПАМ'ЯТЬ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РФ ПРОТИ УКРАЇНИ

За даними Офісу Генерального прокурора України, на 4 червня 2023 року щонайменше 1490 дітей постраждало в нашій країні через повномасштабну війну. Ювенальні прокурори підрахували, що загинуло 485 дітей та понад тисячу отримали поранення.

08:47:08 04.06.2023

СЬОГОДНІ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ГЕРОЇВ

Це свято встановлене на честь українських воїнів — борців за волю України з часів Київської Русі й до сьогодення, новітніх героїв, які нині віддають власні життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини.

11:23:41 23.05.2023

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв політичних репресій комуністичного режиму, кількість яких в Україні досі неможливо підрахувати. Десятки тисяч людей було закатовано та  розстріляно, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусово проходили психіатричне лікування.

09:36:38 21.05.2023