ВІТАННЯ, ЗВЕРНЕННЯ

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ПОЛІЦІЇ ТА ВЕТЕРАНИ ГАЛУЗІ

Вітаю з професійним святом – Днем Національної поліції України. Ваша  служба вимагає практичного досвіду у сфері законності та правопорядку, оперативного виконання завдань із захисту життя, здоров'я, прав і свобод громадян, протидії злочинності, охорони громадського порядку.

08:51:25 04.07.2021

ДЕНЬ ПОДАТКІВЦЯ УКРАЇНИ

Сьогодні своє професійне свято відзначають податківці, повсякденна праця яких спрямована на соціально-економічний розвиток нашої держави, допомогу ведення бізнесу, розвитку підприємництва, наповнення бюджетів, виконання соціальних програм.

13:49:16 02.07.2021

СЬОГОДНІ НАДЗВИЧАЙНЕ СВЯТО – ДЕНЬ МОЛОДІ

Цей день символізує юність і невтомну енергетику, любов і романтику, самоствердження і пізнання, натхнення і творчість. Юність  та молодість — це неперевершені й  пам’ятні періоди в житті кожної людини, особливий стан душі для пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших ідей.

08:21:00 27.06.2021

ПУТИВЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ВІТАЄ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СІДЕЛЬНИКА ІВАНА ІВАНОВИЧА

Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі.

08:51:04 18.06.2021

ПУТИВЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ВІТАЄ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЧЕРВЯЦОВУ ОЛЕНУ ТИМОФІЇВНУ

11:29:48 07.06.2021

ДОРОГІ ДІТИ

Вітаю вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей, який разом з нами святкує вся планета. Діти – найдорожчий скарб, який є в людини, ви наша радість і наше майбутнє.

08:08:08 01.06.2021