ЩОРОКУ 1 ЖОВТНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДЕНЬ ВЕТЕРАНА

Дата: 01.10.2023 08:12

Завдяки представникам старшого покоління  ми маємо безцінні знання та слушні поради, готовність підтримувати й допомагати, вони є гідним прикладом для наслідування.

Сьогодні прекрасна нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість. Адже саме вони пронесли крізь своє життя невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними громадянами своєї держави.

З нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку бажаємо вам та вашим рідним міцного здоров’я, сімейного щастя, радості, душевного спокою та мирного неба над головою.