ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ ТА ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ, ДОРОГІ БАТЬКИ ТА РІДНІ ГЕРОЇВ, ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З ВАЖЛИВИМ ДЛЯ ВСІХ ДНЕМ – ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 01.10.2023 08:18

Вдячний тим, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі та хоробрі.

Цього особливого дня ми схиляємо голови в пам’ять про тих, хто загинув, віддавши власні життя, захищаючи від окупантів свої сім’ї, домівки та державу. Доєднаймося о 09:00 до Хвилини шани, аби згадати полеглих героїв.

Нехай Пресвята Богородиця своїм покровом оберігає українське воїнство, а кожен захисник і захисниця повернуться додому живими.

Зичу захисникам і захисницям сили й наснаги, міцного здоров’я, злагоди й добра, мирного неба над головою і перемоги.

Шана захисникам і захисницям!

Слава Україні!

Путивльський міський голова                              Костянтин ГАВРИЛЬЧУК