ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ І ВЕТЕРАНІВ ПОШТОВОГО ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ПОШТИ

Дата: 09.10.2023 08:29

Не зважаючи на швидкі темпи розвитку інформаційних технологій  і засобів зв’язку, українська пошта залишає традиційну й близьку форму обслуговування людей.

Сьогодні працівники пошти, як і раніше, несуть на собі чималу відповідальність: приймають і обробляють кореспонденцію, оплату за комунальні та інші послуги, доставляють передплатникам газети та журнали, пенсії та перекази.

Дякуємо вам, шановні працівники пошти, за сумлінну працю й відданість професії, адже за будь-яких погодних умов саме ви несете в наші оселі свіжі новини.

У цей святковий день  зичимо миру, міцного здоров’я, достатку, оптимізму, здійснення всіх бажань і надій.