ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ СЬОГОДНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ РЯТІВНИКИ ПУТИВЛЬЩИНИ

Дата: 17.09.2023 11:07

Упевнений, дуже багатьом путивлянам є за що подякувати цим мужнім людям: за врятовані життя, за попередження трагедій, за збережене громадське та особисте майно.

Дякую представникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що працюють на території громади, за постійну готовність захищати людей і території від надзвичайних ситуацій.

Справа, яку здійснюють рятівники, безумовно, одна з найнебезпечніших. Адже це і робота в екстремальних ситуаціях, і ризик для життя, і величезна відповідальність за інших людей.

Зичу всім працівникам ДСНС міцного здоров’я, незламної сили духу, швидкої реакції та правильних рішень у складних ситуаціях.

Нехай береже доля, завжди підтримує вдячність людей і любов рідних.

Путивльський міський голова                           Костянтин ГАВРИЛЬЧУК