Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

В Україні за телефонним номером 1547 цілодобово та безкоштовно діє Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей

15:14:24 19.07.2023

НАЦІОНАЛЬНА СОЦІАЛЬНА СЕРВІСНА СЛУЖБА УКРАЇНИ РОЗРОБИЛА ЗРАЗОК ДОГОВОРУ ПРО ПРОВАДЖЕННЯ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІЖ ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ / ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ВОЛОНТЕРОМ

Національна соціальна сервісна служба України (далі – Нацсоцслужба) спільно з Центром демократії та верховенства права (далі – ЦЕДЕМ) розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером.

14:57:26 19.07.2023

РОЗШИРЕНО ПЕРЕЛІК ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ДИТЯЧОГО НАСЕЛЕННЯ, ЯКІ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ПОСЛУГИ З ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ У 2023 РОЦІ

Для забезпечення відкритого, об’єктивного та прозорого проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії у 2023 році рішенням Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації розширено перелік категорій дитячого населення для отримання послуг з відпочинку й оздоровлення в закладах вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні, а саме:

11:00:11 18.07.2023

"АІСМ УКРАЇНА" ДОПОМАГАЄ ПУТИВЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ

Як вже повідомлялося, гуманітарний штаб Путивльської міської ради отримав у Конотопі від Міжнародного Благодійного фонду «АІСМ Україна» допомогу у вигляді продовольчих та гігієнічних наборів, дитячих підгузок, медичних препаратів, генераторів для сільських кабінетів невідкладної допомоги, опалювальних пічок для укриттів.

10:25:48 12.07.2023

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "АІСМ УКРАЇНА"

Гуманітарний штаб Путивльської міської ради отримав від Міжнародного Благодійного фонду «АІСМ Україна» благодійну допомогу у вигляді генераторів для сільських кабінетів невідкладної допомоги, пічок опалювальних для укриттів, медичних препаратів, гігієнічних та продуктових наборів, підгузок дитячих тощо.

13:17:39 11.07.2023

ЯК ГОВОРИТИ З ДІТЬМИ ПРО ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ?

Усе частіше на вулицях українських міст ми зустрічаємо людей із важкими травмами й інвалідністю. Дуже важливо не уникати цієї теми в розмові з дітьми. Потрібно говорити про те, як поводитися з людьми з інвалідністю, щоб вони не відчували надмірної уваги, а відчували нашу повагу.

15:39:35 07.07.2023