Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ У МДЦ «АРТЕК»

Рішенням Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації деякі категорії дитячого населення з 4-5 вересня 2023 року безкоштовно 21 день можуть відпочити в Молодіжному дитячому центрі «Артек» (Карпатський та Київський регіони), а саме:

16:02:45 16.08.2023

КАРʼЄРНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ ВОЛОНТЕРІВ І ВОЛОНТЕРОК

У рамках курсу "Навчаємо карʼєрному консультуванню волонтерів та волонтерок," організованого Career Hub ГО Центр «Розвиток КСВ» у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» за фінансової підтримки Європейського Союзу волонтери та волонтерки успішно здобули знання та навички в галузі кар'єрного консультування.

15:19:25 16.08.2023

ДІТИ МАЮТЬ ПРАВО ОТРИМАТИ ЛІКИ ПРОТИ БАГАТЬОХ ХВОРОБ БЕЗОПЛАТНО

Зокрема, йдеться про медикаменти, що застосовують у разі онкологічних та онкогематологічних, рідкісних (орфанних) захворювань тощо. Повний перелік хвороб і станів доступний за посиланням (bit.ly/3Zfi2jO).

09:14:56 16.08.2023

УВАГА: КОНКУРС

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за організаційної підтримки Спілки молодих державних службовців України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді. Про це повідомляє Інфосіті.

09:02:33 16.08.2023

РОЗБИВАЄМО МІФИ

Сьогодні розбиваємо черговий міф про аналізи. А саме: те, що аналізи на гормони виключно платні - це міф

10:25:44 15.08.2023

ДОПОМОГА ДІТЯМ

Гуманітарний штаб Путивльської міської ради продовжує видачу продуктових наборів сім’ям з дітьми до 18 років, у тому числі сім’ям з дітьми, які мають статус ВПО.

16:50:45 14.08.2023

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ ТА ЯК ВОНА НАРАХОВУЄТЬСЯ

Отримати житлову субсидію можуть сім'ї, у яких плата за житлово-комунальні послуги більше визначеного для них обов’язкового платежу. Цей платіж обчислюється індивідуально, за єдиною формулою, і залежить виключно від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства на одну особу.

13:44:31 11.08.2023