Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

РОЗБИВАЄМО МІФИ

Сьогодні розбиваємо черговий міф про аналізи. А саме: те, що аналізи на гормони виключно платні - це міф

10:25:44 15.08.2023

ДОПОМОГА ДІТЯМ

Гуманітарний штаб Путивльської міської ради продовжує видачу продуктових наборів сім’ям з дітьми до 18 років, у тому числі сім’ям з дітьми, які мають статус ВПО.

16:50:45 14.08.2023

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ ТА ЯК ВОНА НАРАХОВУЄТЬСЯ

Отримати житлову субсидію можуть сім'ї, у яких плата за житлово-комунальні послуги більше визначеного для них обов’язкового платежу. Цей платіж обчислюється індивідуально, за єдиною формулою, і залежить виключно від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства на одну особу.

13:44:31 11.08.2023

ЗАХИСНИКИ ОДЕРЖАТЬ ВИПЛАТИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Відтепер одноразова грошова виплата для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни та членів сімей загиблих та померлих внаслідок війни встановлюватиметься та виплачуватиметься до Дня Незалежності України.

09:57:01 10.08.2023

ПЕНСІЯ У ЗВ’ЯЗКУ З ВТРАТОЮ ГОДУВАЛЬНИКА ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ Й У РАЗІ ЙОГО ЗНИКНЕННЯ БЕЗВІСТИ

Пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається не лише в разі його смерті, а й у разі надання йому статусу особи, зниклої безвісти за особливих обставин. Як нагадують у Пенсійному фонді, це передбачено ст. 36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

17:09:36 09.08.2023

ЧАСТО ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЗДОРОВ'Я НАДХОДЯТЬ ПИТАННЯ, ЯКІ ГОРМОНАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ Є БЕЗОПЛАТНИМИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ

Пацієнт має право безоплатно отримати всі необхідні йому лабораторні чи інструментальні дослідження, на які є електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря. Зробити їх можна в медзакладах, які мають договір з НСЗУ на пакет «Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах».

14:16:52 09.08.2023