Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ДЛЯ ПІДЛІТКІВ: КУДИ МОЖНА ЗВЕРТАТИСЯ?

В умовах війни підлітки є однією з найвразливіших категорій. У Міністерстві охорони здоров’я опублікували сервіси та гарячі лінії, де підліток може отримати безкоштовну психологічну допомогу. Вони діють у межах проєкту «Ти як?» за ініціативи Першої леді Олени Зеленської.

15:33:51 03.08.2023

ДЛЯ ОТРИМАННЯ РАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ЧАСТИНІ УКРАЇНЦІВ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

До Дня Незалежності ветерани та особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, отримають разову грошову допомогу. Відповідно до рішення Кабміну цього року вона становитиме від 450 до 3100 грн.

11:39:43 03.08.2023

ВАЖЛИВО: ЗМІНЕНО ПЕРІОДИ ВИПЛАТ ВПО

Згідно з Постановою КМУ від 11 липня 2023 року № 709, яку розробило Мінсоцполітики, змінено періоди виплат державної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

08:04:26 03.08.2023

ТРАФІКІН - ЩО ЦЕ ТАКЕ?

У лексиконі сучасного українського суспільства усе частіше вживається термін «трафікінг» або ж «торгівля людьми». Здавалося б, людство давно забуло про явище работоргівлі, яке більшість з нас асоціюють з давньою та середньовічною історією – кріпацтвом, «чорним рабством» та іншими подібними явищами. Проте, як свідчать факти, работоргівля є цілком сучасною реалією, чиє існування має потужне економічне підґрунтя. Ця проблема має глобальний характер, адже постраждати від торгівлі людьми може людина будь-якого віку, статі, походження, з будь-якою освітою і рівнем достатку.

08:44:06 28.07.2023