Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВПО ПІСЛЯ 24 ЛЮТОГО 2022 РОКУ

Гуманітарний штаб Путивльської міської ради оголошує про початок видачі гуманітарної допомоги (продуктові та гігієнічні набори) внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися до нашої громади після 24 лютого 2022 року. До складу гігієнічного набору буде входити шампунь, який надійшов у великих каністрах. Тому просимо мати при собі банку ємністю 0,5 літрів.

11:24:07 09.05.2023

ДОСВІД ЗЦІЛЕННЯ: ІНСТРУМЕНТИ ТА ПРАКТИКИ ПРИРОДОТЕРАПІЇ

Друзі, хочемо поділитися класною можливістю для спеціалістів-психологів, які можуть отримати знання щодо механізмів природотерапії та їх використання в роботі з людьми, які постраждали під час війни, від команди @Metta, NGO.

08:03:24 09.05.2023

ДЛЯ ЯКИХ ВИДІВ ЗАХВОРЮВАНЬ ДІЄ ПРОГРАМА «ДОСТУПНІ ЛІКИ»?

На сьогодні у програмі «Доступні ліки» 486 препаратів, включно із інсулінами та комбінованими лікарськими засобами. Нагадуємо при яких захворюваннях чи станах людина може отримувати ці ліки безоплатно чи з невеликою доплатою

13:03:46 08.05.2023

ГУМАНІТАРНА СИТУАЦІЯ В КРАЇНІ ВСЕ ЩЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ СКЛАДНОЮ

29 квітня наша команда ISHR передала продуктові набори жителям, що мають статус ВПО в Путивльській територіальній громаді. Вага кожного боксу сягає до 20 кг, а до його складу входить місячний запас найнеобхідніших продуктів.

10:03:33 02.05.2023

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА СІМ'ЯМ ВІЙСЬКОВИХ

З 02 по 08 травня 2023 року Гуманітарний штаб Путивльської міської ради розпочинає видачу гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів і засобів особистої гігієни сім'ям військовослужбовців.

14:12:42 01.05.2023

ПІДТРИМКА

Від Всеукраїнської асоціації громад у рамках реалізації проєкту "Згуртовані громади" за підтримки Програми USAID з аграрного й сільського розвитку надійшло нашій громаді насіння моркви, яке щойно заїхало в Україну з Голландії. 500 пакетиків насіння надала компанія Байєр Україна для безкоштовної передачі жителям деокупованих громад або тих, де проходили чи проходять бойові дії, та для ВПО всіх регіонів.

10:56:26 26.04.2023