Управління Служби безпеки України в Сумській області

ВКИДИ РОСІЙСЬКИХ БОТІВ ПРО БЛЕКАУТ ТА ПРОДАНУ ППО

Разом з масовими ракетно-шахедними почалися і інформаційні обстріли. Російська мережа ботів під назвою “Цифровая Армия России” позавчора масово вкидала в телеграм-канали текст та коментарі про неминучий блекаут в Україні. Покажемо, як це відбувалося.

13:02:48 20.09.2023

СБУ ЗАТРИМАЛА У СЛОВ’ЯНСЬКУ ІНФОРМАТОРКУ РФ, ЯКА З ВІКНА ВЛАСНОЇ ОСЕЛІ ШПИГУВАЛА ЗА ПЕРЕМІЩЕННЯМ ТЕХНІКИ ЗСУ

Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одну ворожу коригувальницю на Донеччині. Зловмисниця намагалась виявити у Слов’янську локації Сил оборони України та навести по них російські удари.

16:27:57 19.09.2023

СБУ ЗАТРИМАЛА У ДНІПРІ АГЕНТА ФСБ, ЯКИЙ ВИДАВАВ СЕБЕ ЗА ВІЙСЬКОВОГО, ЩОБ БЕЗПЕРЕШКОДНО ШПИГУВАТИ ЗА ЗСУ

Контррозвідка Служби безпеки провела багатоетапну спецоперацію, у результаті якої затримала «на гарячому» агента фсб у Дніпрі. Він збирав розвіддані про переміщення підрозділів ЗСУ, які задіяні у контрнаступі на східному фронті.

16:47:11 18.09.2023

СБУ ВИКРИЛА У КИЄВІ ЕКСАДВОКАТА, ЯКИЙ «ПРАЦЮВАВ» НА ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ «ВАГНЕРА» І ЗАКЛИКАВ ЗАХОПИТИ ВЛАДУ В УКРАЇНІ

Кіберфахівці Служби безпеки викрили у Києві колишнього адвоката, який публічно закликав до насильницького захоплення державної влади в Україні. Його ворожу агітацію підхоплювали інтернет-ресурси спецслужб рф, щоб розхитати обстановку в нашій державі і деморалізувати українських воїнів на фронті.

16:18:12 14.09.2023