ПОРЯДОК ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ

Дата: 10.03.2021 15:36

Відповідно до плану роботи КУ «Путивльський ЦПРПП» 9 березня 2021 року відбулася онлайн-зустріч на платформі ZOOM консультанта Шубіної Наталії Іванівни з педагогами закладів загальної середньої освіти Путивльської територіальної громади, які розташовані у сільській місцевості щодо роз’яснення Порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Під час плідної співпраці були досконало опрацьовані питання процедури, видів, форм, обсягів, періодичності та умов підвищення кваліфікації шкільних педагогічних працівників.

Учасники вебінару отримали повні відповіді на свої запитання стосувалися теми заходу.