Дата: від до Скинути

СЬОГОДНІ, КОЛИ В КРАЇНІ ЙДЕ ПОВНОМАСШТАБНА ВІЙНА, ОБ'ЄДНАННЯ ЗУСИЛЬ, ЗДІЙСНЕННЯ ДОБРИХ, КОРИСНИХ СПРАВ Є НЕОБХІДНИМ І ЦІННИМ ДЛЯ НАШОГО СУСПІЛЬСТВА

Ми висловлюємо щиру вдячність за підтримку Мережі захисту національних інтересів «АНТС», Жива сучасна бібліотека – БФ Бібліотечна країна і німецьким партнерам за подаровані два смартфони Путивльській дитячій бібліотеці та відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради. Гаджети використовуватимуться з метою розширення можливостей користувачів у сфері галузі культури, забезпечення ефективного адміністрування та комунікації з благодійниками.

15:30 15.12.2023

ВІДБУВСЯ ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ДЕПУТАТІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» ПЕРЕД ВИБОРЦЯМИ ЗА 2023 РІК

Інформували про свою роботу на сесіях та в складі постійних і тимчасових комісій, результати вирішення проблем, викладених у зверненнях і скаргах жителів громади, проведення особистих прийомів і участь у міських заходах.

11:11 14.12.2023

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗМАГАНЬ ЗІ СТРІЛЬБИ «СТРІЛЕЦЬКИЙ ГАРТ» У ТИРІ ЦПР БУЛО ПРОВЕДЕНО НАГОРОДЖЕННЯ КРАЩИХ УЧНІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ

Приємно відзначити присутність почесного гостя, путивлянина, підприємця та депутата Путивльської міської ради Сергія КОБЗАРЬОВА, який нагородив кращих учнів грошовими та пам'ятними подарунками.

15:11 13.12.2023

КОСТЯНТИН ГАВРИЛЬЧУК ПРИВІТАВ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Очільник Путивльської міської ради наголосив, що органи місцевого самоврядування - це єдиний механізм, де злагоджена робота кожного спеціаліста спрямована для покращення життя у громаді.

13:26 08.12.2023

ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ БУЛО ПРОВЕДЕНО ЗАЛІКОВИЙ ЕТАП ТРЕНУВАЛЬНИХ ЗБОРІВ У МЕЖАХ ПІДГОТОВКИ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

Джури Путивльської ТГ демонстрували свої знання та вміння зі стрільби, домедичної підготовки, історії України, впоряду, туризму.

16:23 07.12.2023