СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ – 85 РОКІВ

Сумщина – невід’ємна складова літописної та сучасної України. Це край видатних людей, історичних подій, чудових краєвидів і збережених архітектурних і природних пам’яток, творчих і спортивних досягнень. Але найбільш славна Сумщина своїми людьми, які будували міста й села, вирощували й вирощують хліб, співали сердечні пісні та мужньо захищали та продовжують захищати рідну Батьківщину. Сумщина – це героїчна історія козацтва, Гетьманщини, а сьогодні вона є могутнім північним форпостом, який закрив собою Україну.

16:21 10.01.2024

СЬОГОДНІ НА ПУТИВЛЬЩИНІ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТРУБЧАНІНОВА ІГОРЯ ІВАНОВИЧА

Народився та виріс Ігор у с.Зарічне, після закінчення місцевої школи, здобував фахову освіту в Путивльському педагогічному коледжі ім. С.В.Руднєва. Працював на різних підприємствах України.

16:43 28.12.2023

ПОКОЛІННЯ ПЕРЕМОГИ

Єлизавета Приходько з міста Путивль навчається в 10 класі. Попри юний вік дівчина займається науковою діяльністю, самостійно створила громадську організацію та залучає молодь до активності.

17:09 23.12.2023

БОЛЮЧА ВТРАТА ЗНОВУ ОБ’ЄДНАЛА НАС У  СКОРБОТІ

БОЛЮЧА ВТРАТА ЗНОВУ ОБ’ЄДНАЛА НАС У СКОРБОТІ

Сьогодні Путивльська громада простилася з відважним воїном, справжнім патріотом, захисником Батьківщини – Денисом ХРАПАЧЕМ, який, виявивши стійкість та мужність, віддав своє життя заради миру на рідній землі.

17:35 22.12.2023