ОБМЕЖЕННЯ ЗНЯТІ

У зв'язку зі стабілізацією епідемічної ситуації щодо захворюваності на грип та ГРВІ по Путивльській громаді, карантинні обмеження зняті.

13:20 05.02.2024

ОРДЕН «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ СТУПЕНЯ ПОСМЕРТНО

Почесні нагрудні знаки, ордени та медалі рідним загиблих Героїв вручив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ. Серед них орден «За мужність» ІІІ ступеня посмертно було присвоєно  нашому земляку Віталію САХАРОВУ.

18:10 31.01.2024

ГРАН-ПРІ У ЛЬВОВІ

Неймовірною казкою для наших путивлян обернулася мандрівка до міста Львів, де колектив дитячої театральної студії DRAMA KIDS мав можливість взяти участь у міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі "WORLD OF TALENTS".

10:45 29.01.2024

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

09:56 29.01.2024

ДЕНЬ ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Державний Прапор України є офіційним символом нашої держави. Синьо-жовтий двоколор представляє Україну у різних куточках світу, на всіх континентах планети. Державний Прапор України – це національна святиня, із багатовіковою історією свого існування.

09:12 28.01.2024

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті – Аушвіц-Біркенау. Під час Другої світової війни 6 мільйонів євреїв стали жертвами нацистської політики, що передбачала знищення народів і груп, які нацисти вважали загрозою або неповноцінними. Близько 1,5 мільйона з них були з території сучасної України.

08:17 27.01.2024

УКРАЇНСЬКИЙ ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФОНД ЗАПРОШУЄ ВЕТЕРАНІВ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ПРОЙТИ ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас  узяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного й професійного зростання.

13:17 26.01.2024

ЧЕРГОВА СЕСІЯ

На пленарному засіданні Путивльської міської ради депутатами підтримано Муніципальний енергетичний план громади і Стратегію екологічної безпеки та адаптації до зміни клімату. Внесли зміни до профільних програм.

16:37 24.01.2024

ДРУГИЙ ЕТАП МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦОПЕРАЦІЇ: НАЦПОЛІЦІЯ СПІЛЬНО З ЧЕСЬКИМИ ПРАВООХОРОНЦЯМИ ЗАТРИМАЛА УЧАСНИКІВ ЗЛОЧИННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Зловмисники створили мережу фішингових сall-центрів на території столиці й ошукали десятки іноземців на майже два мільйони чеських крон, що в еквіваленті складає близько трьох мільйонів гривень.

17:51 22.01.2024