ПІДТРИМКА МЕДУСТАНОВ У ПРИКОРДОННІ ВКРАЙ НЕОБХІДНА

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК від імені громади щиро подякував депутату Сумської обласної ради Олександру СЛЮСАРЮ за надані медичні засоби для КНП «Путивльська міська лікарня».

15:18 01.11.2023

ПРИЄМНО ВІДЗНАЧАТИ УСПІХИ МОЛОДІ

Сьогодні учениці та випускниці навчальних закладів Путивльщини отримали сертифікати на грошові винагороди, так як у 2023 році стали переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

16:37 31.10.2023

СИСТЕМУ ЗВ'ЯЗКУ STARLINK ПЕРЕДАЛИ ЗАХИСНИКАМ

«Схиляю голову перед їх хоробрістю та звитягою. Дякую військовослужбовцям за захист від московських окупантів. Кожного дня, метр за метром, звільняється наша свята українська земля», - підкреслив Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, передаючи необхідне обладнання.

14:31 20.10.2023

ОСВІТНІЙ ХАКАТОН

Команда Путивльського ліцею № 2 ім. Г.Я. Базими Путивльської міської ради була відібрана Управлінням Державної служби якості освіти в Сумській області для участі в інноваційному освітньому хакатоні «Самооцінювання: крок за кроком».

15:48 09.10.2023

СИЛА ДЕРЖАВИ – У ЄДНОСТІ ТА ВЗАЄМНІЙ ДОПОМОЗІ

Дбати про Україну – це дбати й одне про одного, і про тих, хто поруч, про тих, кому складно. І надзвичайно важливо, що наші міста й села, наші громади, наші люди відчувають це та зберігають єдність. Пліч-о-пліч ми пройдемо час війни та захистимо Україну й наших людей.

18:56 08.10.2023

ДЯКУЄМО ЗА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ

Заклади загальної середньої освіти Путивльської міської ради, де в наявності інклюзивні класи, отримали за проєктом ЮНІСЕФ "ЗУПИНКА: Я" кейси-бокси зі спортивним інвентарем.

11:21 06.10.2023

ПІДТРИМУЄМО ЛЮДЕЙ У СЕЛАХ, ПІДТРИМАЄМО Й У МІСТІ

Йдеться про забезпечення питною водою жителів Путивльської громади, і в цьому напрямку депутати міської ради сьогодні на сесії підтримали дві важливі пропозиції голови громади та відділу ЖКГ.

16:32 05.10.2023