Дата: від до Скинути

ІСТОРІЯ МАЛЕНЬКОЇ ФЕРМИ З ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ, ЯКА ОТРИМАЛА ДОПОМОГУ НА ПРИДБАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ РЕСУРСІВ

Проєкт реалізується громадською організацією «Сумське громадське коло» в партнерстві з JERU - Joint Emergency Response in Ukraine (Спільне реагування на надзвичайні ситуації в Україні міжнародних неурядових організацій Welthungerhilfe та Concern Worldwide).

09:13 25.03.2024

ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА 57 СЕСІЯ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

До порядку денного було включено 6 питань, які стосувалися внесення змін до бюджету, виділення коштів з місцевого бюджету на виплату матеріальної допомоги сім’ям загиблих військових, питання про передачу майна, внесення змін до рішення про організацію харчування в закладах освіти.

08:23 08.03.2024

МІНЦИФРА ТА ДЕПАРТАМЕНТ КІБЕРПОЛІЦІЇ СПІЛЬНО З ВГО «МАГНОЛІЯ» ЗАПУСТИЛИ ПОРТАЛ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО СЕКСУАЛЬНЕ НАСИЛЬСТВО НАД ДІТЬМИ

Віднедавна в Україні діє перший портал повідомлень про матеріали, пов’язані із сексуальним насильством над дітьми в мережі – StopCrime. Повідомити про можливий злочин на тему сексуального насильства над дітьми в інтернеті можна за посиланням: https://stopcrime.ua/net-crime

16:21 05.03.2024

ЩИРА ПОДЯКА

Путивльська міська рада та КНП «Путивльська міська лікарня» щиро вдячні колективу Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та особисто голові Ігорю Вікторовичу ШАПОВАЛУ за організацію на базі міської лікарні мобільної медичної бригади.

13:22 04.03.2024