Дата: від до Скинути

УКРАЇНСЬКИЙ ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФОНД ЗАПРОШУЄ ВЕТЕРАНІВ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ПРОЙТИ ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас  узяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного й професійного зростання.

13:17 26.01.2024

ЧЕРГОВА СЕСІЯ

На пленарному засіданні Путивльської міської ради депутатами підтримано Муніципальний енергетичний план громади і Стратегію екологічної безпеки та адаптації до зміни клімату. Внесли зміни до профільних програм.

16:37 24.01.2024

ДРУГИЙ ЕТАП МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦОПЕРАЦІЇ: НАЦПОЛІЦІЯ СПІЛЬНО З ЧЕСЬКИМИ ПРАВООХОРОНЦЯМИ ЗАТРИМАЛА УЧАСНИКІВ ЗЛОЧИННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Зловмисники створили мережу фішингових сall-центрів на території столиці й ошукали десятки іноземців на майже два мільйони чеських крон, що в еквіваленті складає близько трьох мільйонів гривень.

17:51 22.01.2024

ДОПОМОГА ВІД «HELPGROUP»

У скрутний час для нашої Батьківщини висловлюю слова щирої вдячності директору Давиду Джалагонії та всій команді Всеукраїнського благодійного фонду допомоги та розвитку «HELPGROUP» за надану благодійну допомогу з підтримки населення Путивльської громади продуктовими та гігієнічними наборами.

12:49 21.01.2024

ЩИРА ПОДЯКА ВОЛОНТЕРАМ ЗА ДОПОМОГУ!

Путивльська громада щиро дякуємо Благодійному фонду «Блага Надія» за надану гуманітарну допомогу та особливо за надзвичайно теплі святкові подарунки, які були надані дітям нашої громади.

13:49 19.01.2024

ДОБРИВА ДЛЯ ЯРИХ, ЗЕРНОВИХ ТА ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР

Завдяки програмі підтримки USAID АГРО карбамід у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України, фермери Путивльщини отримали необхідні добрива для ярих, зернових та олійних культур.

13:36 19.01.2024

СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ – 85 РОКІВ

Сумщина – невід’ємна складова літописної та сучасної України. Це край видатних людей, історичних подій, чудових краєвидів і збережених архітектурних і природних пам’яток, творчих і спортивних досягнень. Але найбільш славна Сумщина своїми людьми, які будували міста й села, вирощували й вирощують хліб, співали сердечні пісні та мужньо захищали та продовжують захищати рідну Батьківщину. Сумщина – це героїчна історія козацтва, Гетьманщини, а сьогодні вона є могутнім північним форпостом, який закрив собою Україну.

16:21 10.01.2024

СЬОГОДНІ НА ПУТИВЛЬЩИНІ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТРУБЧАНІНОВА ІГОРЯ ІВАНОВИЧА

Народився та виріс Ігор у с.Зарічне, після закінчення місцевої школи, здобував фахову освіту в Путивльському педагогічному коледжі ім. С.В.Руднєва. Працював на різних підприємствах України.

16:43 28.12.2023