КОСТЯНТИН ГАВРИЛЬЧУК: «КУЛЬТУРА ПУТИВЛЬЩИНИ - РЕАЛЬНО ПОТУЖНИЙ ТИЛ»

Вітаючи сьогодні працівників галузі з професійним святом, Путивльський міський голова висловив вдячність за ту діяльність, яку вони розгорнули з початку повномасштабного вторгнення. Щоб перерахувати все, що зроблено за цей період, не вистачить і години.

16:22 09.11.2023

ТРЕБА ГОВОРИТИ ПРО ПРОБЛЕМИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ВГОЛОС

Про це йшлося вчора, 7 листопада, на унікальному на теренах Путивльщини й важливому заході – круглому столі «Актуальні питання допомоги переселенцям», який був ініційований редакцією газети «Путивльські відомості» та пройшов за підтримки Європейського Союзу.

13:58 08.11.2023

ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНИ

Разом з Суспільне Кропивницький та @БО "Благодійний фонд "Полку Святослава Хороброго" розповіли про цифрову книгу пам’яті.

13:58 08.11.2023

ПУТИВЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ УКЛАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ «ПРАВО НА ЗАХИСТ»

БФ "Право на захист" є одним з лідерів правозахисного руху в Україні, має потужні позиції у сфері захисту прав ВПО, біженців та осіб без громадянства. Організації-партнери, донорські організації, медіа та бенефіціари визнають Фонд провідною організацією у своїй сфері.

11:32 07.11.2023

ОСІННЄ ПРИБИРАННЯ

Сьогоднішній осінній день подарував неповторну погоду. Яскравими фарбами заграли вулиці нашого міста.

11:53 03.11.2023