10 РОКІВ СПРОТИВУ ОКУПАЦІЇ КРИМУ

26 лютого 2024 року в Україні відзначають 10 років початку спротиву окупації Криму та початку війни, яку розгорнула Росія проти України.

14:30 26.02.2024

ВЧОРА ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ У МЕЖАХ ФОРУМУ «УКРАЇНА. РІК 2024» РОЗПОВІВ ПРО ПЕРСПЕКТИВИ ЩОДО ОЗБРОЄННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ, КОНТРНАСТУП ЗСУ У 2023 РОЦІ ТА ПЛАНИ НА 2024 РІК

«Верховний Головнокомандувач озвучив низку важливих тез. Головна: для нашої Перемоги необхідна консолідація – зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх. – Президент зазначив, що третій рік повномасштабної війни – переломний. Від нього буде залежати формат закінчення війни. Існує багато нових викликів. Наразі нам усім потрібна мужність і стійкість, щоб їх подолати і вийти переможцями».

11:18 26.02.2024

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

У жорстокому протистоянні з російською навалою за право жити на своїй землі, у вільній, сильній і мирній країні Путивльщина втрачає найкращих і найдорожчих своїх синів.

15:51 24.02.2024

ВШАНУВАЛИ ПОКЛАДАННЯМ КВІТІВ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Згадали про мужність і героїзм воїнів, які виконували непросту місію в більш як двадцяти країнах світу, усіх, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

14:15 15.02.2024

НАДАННЯ ТА ВИПЛАТИ ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ЗА ПИСЬМОВИМ ЗВЕРНЕННЯМ ГРОМАДЯН

13 лютого відбулося засідання комісії з надання та виплати одноразової матеріальної допомоги за письмовим зверненням громадян за рахунок коштів міського бюджету Путивльської міської ради.

10:42 15.02.2024

ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ДОРОГУ ВОЇНА-ЗАХИСНИКА КИРИЛА ДАРОВСЬКИХ

Кирило народився в с.Руднєве 26 січня 2001 року. У 2013 році хлопець осиротів, за трагічних обставин втративши матір. Опікою зайнялася рідна бабуся Любов Аркадіївна Даровських і старша сестра Наталія.

08:35 08.02.2024