ТРИВАЄ ВИДАЧА ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Наразі через дуже низьку кількість осіб, що бажають отримати допомогу, гуманітарний штаб Путивльської міської ради працюватиме на видачу  в середу та п'ятницю з 9-00 до 12-00.

11:15 20.12.2022

ШАНА ЛІКВІДАТОРАМ

Шана путивлянам-ліквідаторам та всім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня 2000 року було закінчено роботи з будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком атомної станції, а 15 грудня АЕС була повністю зупинена.

11:57 14.12.2022

ДЯКА ЗА ГЕРОЇЗМ І МУЖНІСТЬ

Сьогодні Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК привітав особовий склад 33 окремого стрілецького батальйону та  3-го відділення Конотопського ТЦК та СП зі святом – Днем Збройних Сил України.

14:00 06.12.2022

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ

День Збройних Сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в час збройної зовнішньої агресії. Це свято тих, хто причетний до високого й почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати нашу державу, її суверенітет і незалежність.

11:00 06.12.2022

ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ

Завтра, 03 грудня, о 13-00 відбудеться церемонія прощання з Героєм. Поховання загиблого Іщенка Миколи Івановича відбудеться в с.Зарічне.

15:53 02.12.2022