ПРО ТЕРИТОРІЇ БОЙОВИХ ДІЙ

Наказом Мінреінтеграції України від 22.12.22 № 309 затверджено оновлений перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих.

08:50 26.01.2023

НАДІЙШЛА ВІДПОВІДЬ ЕНЕРГЕТИКІВ СТОСОВНО ГРАФІКІВ ВІДКЛЮЧЕННЯ АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" НА ЗАПИТ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОВІДОМИЛО, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ТАКІ ГРАФІКИ:

1. Графіки обмеження споживання електроенергії (ГОЕ) - при виникненні дефіциту палива або гідроресурсів.

09:50 25.01.2023

ЧЕРГОВА ДОПОМОГА ДІТЯМ

Наші захисники знову винайшли можливість підтримати діточок пільгових категорій.

14:01 20.01.2023

ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ

Депутат Сумської обласної ради Володимир ГОРОХ передав Путивльській міській лікарні апарат «Сіпап», який призначений для проведення неінвазівної штучної вентиляції легень пацієнтам. Лікування за допомогою цього приладу призначають при хворобах дихальної недостатності, Ковід, серцево-судинних захворюваннях.

14:32 19.01.2023

У МІСЬКІЙ РАДІ ЩЕДРУВАЛИ ТА ПЕРЕМОГИ БАЖАЛИ

«Дякую учасникам театральної студії "Drama kids" за привітання та чарівне й захоплююче дійство. Упевнений, що дитячі побажання обов'язково здійсняться, адже вони йдуть від серця та наповнені вірою в найкраще», - акцентував Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

15:36 13.01.2023