ОСВІТЯНИ ПУТИВЛЬЩИНИ ОТРИМАЛИ ТЕХНІЧНУ ПІДТРИМКУ

Завдяки співпраці Міністерства освіти і науки України з Google та ЮНЕСКО було надано фінансову допомогу для закупівлі, ліцензування та розповсюдження 43 000 ноутбуків Chromebook українським викладачам, щоб вони мали змогу спілкуватися та співпрацювати зі своїми учнями. Адже через війну мільйони людей змушені залишити свої домівки й понад 3,7 мільйона учнів зараз навчаються дистанційно.

14:39 21.10.2022

ПУТИВЛЬСЬКА ЛІКАРНЯ ВЖЕ З ТЕПЛОМ

Опалення розпочали з 14 жовтня, а дрова для двох наявних твердопаливних котлів відділ ЖКГ міської ради почав заготовляти ще весною.

09:04 17.10.2022

ПУТИВЛЯНИН МАКСИМ ПРИЗ ЗНОВУ ПРИЄМНО ВРАЖАЄ

Хлопець як справжній патріот не вперше матеріально допомагає громаді, і цього разу до Дня захисників і захисниць України придбав для наших воїнів п'ять тактичних годинників.

14:34 14.10.2022

СЮРПРИЗ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ

До Дня захисників і захисниць України освітні заклади Путивльської громади підготували приємні подарунки на передову для наших військових.

10:02 14.10.2022

ДЯКУЄМО ЗА ЄДНІСТЬ

Учора був важкий день, але, незважаючи на все, саме вчора Путивльській громаді потрібно було вивантажити та перевезти гуманітарну допомогу з двох вагонів із Бурині.

09:09 11.10.2022

У ПУТИВЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВИРІШЕНО ПИТАННЯ ДОЦІЛЬНОСТІ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Задля належного забезпечення роботи служб критичної інфраструктури й безпеки населення громади, вирішено увімкнути вуличне освітлення в м.Путивль, яке працюватиме щодня в проміжок часу з 18.30-23.00 (до початку комендантської години).

11:15 05.10.2022

НА СЕСІЇ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РОЗГЛЯНУТІ ЖИТТЄВО ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ ГРОМАДИ

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК провів пленарне засідання 33 сесії міської ради, на якому були прийняті рішення з бюджетних питань щодо змін до місцевого бюджету на 2022 рік, затверджені розпорядження, погоджено виділення коштів з міського бюджету на виплату матеріальної допомоги жителям громади.

13:54 04.10.2022